Slide background

جذاب

دستبافت

FT

FARSH TEHRAN

فرش تهران پیشرو در تولید فرش های دستبافت و ماشینی

درباره ما

فرش تهران يکى از مجهزترين و پيشرفته ترين واحدهاى توليد فرش ماشينى در ايران مى باشد که از سال 1370 با ظرفيت اسمى يک ميليون متر مربع در سال به بهره بردارى رسيده است .
دارا بودن بخش هاى رنگرزى ، ريسندگى ، بافندگى و تکميل در کارخانجات نساجى تهران باعث متمايز شدن آن نسبت به بسيارى از کارخانجات توليد کننده فرش مى باشد. زيرا وجود کليه امکانات در يک مجموعه باعث بهره گيرى بهتر از مواد مصرفى و پروسه توليد و در نهايت توليد محصول با کيفيت ترى خواهد شد.
در توليد فرشى با کيفيت عالى ، استفاده از رنگهاى با کيفيت نظير رنگ هاى اروپايى (به دليل ثبات بالاى آن در برابر نور ) و مرغوب ترين الياف الزامى است که اين مجموعه از هر دو آن بهره مى گيرد. ماشين هاى بافندگى فرش تهران از پيشرفته ترين دستگاههاى کمپانى وندويل بلژيک و شونهر آلمان مى باشد که به عنوان بهترين ماشين آلات توليد فرش در جهان شناخته شده است . طى سالهاى گذشته اين شرکت با سرمايه گذارى گسترده در صنايع نساجى و فرش و جذب و آموزش نيروى انسانى توانسته حضور پر قدرت خود را در صحنه توليد نخ و فرش ماشينى حفظ نمايد و از جهت تنوع توليدات به لحاظ کيفيت، رنگ و طرح همواره در صف اول توليد کنندگان اين صنعت در سطح کشور مى باشد.

نمونه های فرش تهران

© 2015 All Rights Reserved, Designed By Day Telecom